• Apple-13632793113
  • Vivi-18038057749
Email:sales@sunsoartech.com Shenzhen Sunsoar Tech Co., Ltd.

Shenzhen Sunsoar Tech Co., Ltd.

Toote kategooria
Võtke meiega ühendust

Sunsoar Tech

4F, E plokk, Nanchang Huafeng
Teine tööstuspiirkond
Hangkongi maantee, Xixiang linn
Bao'ani piirkond, Shenzhen linn
Hiina


Kontaktinfo

Tel: +86 755-82956801

Mob: +86 136 3279 3113

Faks: +86 755-82954160

E-post: sales@sunsoartech.com

Veeb: www.sunsoartech.com

Polaarsuse impulss LED operatsiooni-LED PCB

Polaarsuse impulss LED operatsiooni-LED PCB

Polaarsus


Unlikeincandescent lambid, mis valgustavad sõltumata electricalpolarity, järgides polaarsuse elektriline ainult kerge LEDswill. Kuna pinge üle thep-n junctionis õiges suunas, oluline voolab ja seade on öelnud, etettepoole kallutatud. Kui pinge on vale polaarsus, seade on öelnud, etvastupidine kallutatud, voolab väga vähe, ja valgus on eraldunud. LED saab kasutada analternating currentvoltage kohta, kuid nad süttib ainult positiivse pingega, põhjustades LED AC pakkumise sagedusega sisse ja välja lülitada.

Enamik LED on madal reversebreakdown voltageratings, et nad ka kahjustatud poolt see norm on vastupidine pinge. Kahju põhjus on liigvoolukaitseta tulenevad diood jaotus, mitte pinge. Sõita otse pärineb AC üle vastupidine jaotus pinge võib kaitsta diood (või teine LED) LED ininverse samal ajal.

Tootja annab tavaliselt nõu kuidas määrata toote andmelehel LED polaarsust.

Impulss LED operatsiooni


Paljud süsteemid pulss LEDid sisse ja välja, kasutades võimu korrapäraselt või aeg-ajalt. Kui värelus on suurem kui humanflicker fusion ega liigu võrreldes silma LED, LED ilmub pidevalt põlema. Erineva lülitada suhe on kaunviljad on tuntud aspulse-laius modulatsiooni. Mõnikord PWM-ga on tõhusam kui pidev praeguse või konstantne pinge draiverid.[3][4]Ka seda et digitaalne intensiivsuse kontroll ilma rohkem complexdigital analoog konverterit. Mitut tüüpi mikroprotsessor lauad selle tehnika abil kontrollida sisseehitatud LED, nagu theArduinoand theTexas vahendite MSP430 LaunchPad.

Enamik LED teabelehe määrata maksimaalne alalisvoolu ohutu pidevaks töötamiseks. Sageli nad määrata mõned kõrgema maksimaalse impulss voolu, mida lühike kaunviljad, kui LED kontroller hoiab piisavalt lühikese impulsi ja sulgeb õigus piisavalt kaua LED LED kuumusest.

Valgussensor nagu LED


Mobiilne phoneIrDA

Lisaks heitkoguste, LED saab kasutada aphotodiodeinlightdetection. Seda võimalust võib kasutada erinevaid rakendusi includingambient lightdetection ja kahesuunaline side.

Fotodioodist, LED on tundlikud lainepikkustel, mis on võrdne või lühem kui see kiirgab ülekaalus lainepikkus. Näiteks roheline LED on tundlik sinine valgus ja mõned roheline valgus, kuid mitte kollane või punane tuli.

LED-ide rakendamine võib lisada üksnes väheoluliste muudatustega lülitused disainilahendustele. LED võib bemultiplexedin circuit, nii, et seda saab kasutada nii kerge heitkoguste ja kaugseire eri aegadel.


ProfessionalManufacturCustomDesignCircuitBoardElectronicPcb


Copyright © Shenzhen Sunsoar Tech Co., Ltd. Kõik õigused kaitstud.
QR Code

Shenzhen Sunsoar Tech Co.,Ltd

[[Html_Custom]]